31. 10. 2016

JHCon 2016

Do začátku JHConu 2016 už to nejsou ani dva celé týdny, tedy vizte definitivní a finální informace!


Co?

JHCon je největší sraz majitelů, uživatelů a příznivců ZX Spectra a kompatibilních v České republice. Není to těžké, je totiž jediný, který přežil až do dnešních dnů. Poprvé se konal v lednu 2003, ještě v témže roce se přesunul do první poloviny prosince a tam už zůstal.

Kdy?

JHCon 2016 se bude konat o víkendu 2. - 4. prosince 2016. Začátek očekávejte v cca 17:00, konec bude prakticky v neděli po obědě, běžně to bývá zhruba do 15:00.

Kde?

Dokud to půjde, prostory měnit nebudeme, tj. i letos budeme za Spectry sedět v budově Gymnázia Vítězslava Nováka, Husova 333, Jindřichův Hradec. GPS souřadnice N49°08.866, E014°59.950, maidenheadský lokátor JN79LD.

Za kolik?

Letos si poprvé dovolím vstupné 128Kč na osobu uvést nikoliv jako dobrovolné, ale jako všeobecně platné. Uvidím podle počtu přihlášených, zda to i letos vyjde na nějakou snídani, avšak jednak o ranní jídlo pro všechny nebývá až tak velký zájem a navíc to letos nevypadá valně ani s tím počtem přihlášených. Kdyby se něco změnilo, peníze rozhodne neutratím za akcie Microsoftu, ale nějak je opět investuju do JHConu.

Co s sebou?

Naprosto zásadním požadavkem, přes který vlak nejede, letadlo neletí a vítr jej neodfoukne jsou přezuvky. Nechte je doma a choďte celý víkend bosi.
Spí se na žíněnkách a žíněnkám podobných zařízeních, takže rozhodně spacák, pokud chcete mít jistotu pohodlného spaní i v případě, že na místě zjistíme, že žíněnky od loňska už konečně sežraly myši, vezměte si i karimatku.
V party-učebně jsou (pamatuju-li si dobře) k dispozici až tři zásuvky, což je pro průměrně patnáct až dvacet lidí poněkud málo, tedy rozhodně vřele doporučuji prodlužky a rozdvojky.

Jak se přihlásit?

Plánujete-li se dostavit, pošlete mi mail na logout128 zavináč gmail tečka com, do předmětu dejte "JHCon2016" (bez uvozovek a mezery mezi slovem a číslem).

Kdo dorazí?

Je to letos prozatím skutečně bída, skoro to vypadá, že na JHCon spectristi už jezdit nechtějí. Kdo je tedy zatím na seznamu přihlášených?
  • Logout
  • generál TDM
  • Factor6
  • Noby
  • diZZy
  • Sillicon
  • Wotnau
  • Iter-ace (Petr Skorkovský)
  • Dex
  • Tornádo
Nezarmucujte svého organizátora a je-li to jen trochu možné, přijeďte. A dejte mi o tom vědět.

2 komentáře:

factor6 řekl(a)...

Dovolil bych si apelovat na účastníky, aby si oprášili základní znalosti ohledně her na ZX Spectrum. Můžete se těšit na podobný pohodový kvíz jako na Foreveru a možná ještě nějakou jinou obrázkovou poznávací soutěž typu najdi a uhodni - nebo - něco jako bylo loni s postupným odkrýváním screenshotů z her.

scepticalinqsmth řekl(a)...

Hi, factor6!

it is g0blinish typing.
I've send to you link to the prods. Please, check e-mail.