4. 11. 2014

JHCon 2014

"Nikdy se JHCon nekoná tak brzy, aby nemohl být za rok ještě dříve!" Přesně tohle jsem si řekl, když jsem se rozhodoval pro termín toho letošního, mám totiž zvrácený smysl pro humor a všechny astrální ukazatele nasvědčují tomu, že letos je ideální rok k jeho uplatnění.

Oficiální logo letošního JHConu ™.

Ve skutečnosti je to samozřejmě jednodušší: V tradičním období, ve kterém se odehrávala většina předcházejících iterací JHConu, čekáme přírůstek do rodiny a netroufnu si v takovém období jen tak na víkend zmizet. Pokud si někdo odškrtáváte měsíce, ve kterých kdy byl JHCon, tak jste sice blázen, ale můžete si poprvé od prosince 2003, odškrtnout další: Letošní JHCon se bude konat od pátku 28. 11. do neděle 30. 11. 2014. Páteční začátek je letos poprvé striktně po 17:00, předtím je totiž v prostorách jindřichohradeckého gymnázia den otevřených dveří a není tam na nás nikdo zvědav.

Pravidla, která by si měl přečíst každý, kdo zvažuje návštěvu jsou letos poněkud inovována:
  • Nezapomeňte přezuvky (bez přezuvek budete chodit bosi, žádné výjimky) a prodlužovací šňůry libovolné konstrukce, je jich vždy o něco méně, než by bylo optimální.
  • Spí se na žíněnkách. Spí se celých dvanáct let na stejných žíněnkách, takže je možné, že letos se jich už škola pro celkovou sešlost stářím zbavila, což zjistíme nejdříve v pátek večer. Doporučuji mít kromě spacáku i rezervní podložku pod sebe sama, pro případ, že letos snad žíněnky nebudou.
  • Vstupné je dobrovolné, nicméně doporučená hodnota je 128Kč (osvobozen je Factor6, který organizuje conpa). Pro vysvětlení: platím pronájem učeben a v posledních několika letech jsem obstaral i nějaké ty potraviny na snídani. Jsou to investice, které klidně utáhnu sám, ale příspěvek potěší.
  • Gymnázium se konečně rozloučilo se skoro sto let starými okny, takže by již neměl hrozit průvan vlající vlasy v jinak uzavřené místnosti. Píšu to jednak proto, abyste si uvědomili jak nóbl je JHCon akce a pak hlavně abych upozornil, že mezi dvě skla plastových oken se krom podtlaku už nic nevejde a letos tak nebude kde chladit potraviny či jídlo.
K přihlašování můžete použít facebookovou událost JHCon 2014. Kdo Facebook nemá a chce mi dát vědět, že dorazí, může napsat na logout128 zavináč gmail tečka com. Do předmětu nechť dá "JHCon 2014". Počet přihlášených napoví, kolik jídla vzít k sobotní snídani.

Zatím eviduji tyto přihlášené (pořadí vyvěštěno z lógru instantní kávy): generál TDM, Factor6, Sweet Factory, z00m, Pavel Urbančík, Noby, Busy, Sillicon, Martin Lukášek, Karate, Ikon, LMN, Flyyn, Tornado, LCD, MikeZT, diZZy, Dex a předpokládám že i já se na chvíli zastavím. Pokud jste se na seznamu nenašli, přihlaste se výše uvedeným způsobem a těším se na vás na konci listopadu v Jindřichově Hradci!

PS: Skoro bych zapomněl - Factorova conpa najdete zde.

1 komentář:

Factor6 řekl(a)...

Pane jo to je teda snad rekordní účast! Těším se a moc! A nezapoeňte: I ty můžeš udělat basicovou část do Cowiny!