29. 10. 2013

JHCon 2013

Stalo tradicí, že tento web slouží už jen jako ohlašovna dalšího konání JHConu. Tradice se porušovat nemá, takže v následujících řádcích najdete potřebné informace k letošnímu ročníku.
Oproti ročníkům předcházejícím se JHCon 2013 koná netradičně brzy, dokonce s výjimkou úplně prvního (který se jako jediný odehrál již v lednu), je to nejčasnější jeho konání: Začátek akce je plánován na pátek 6.12.2013 kolem mezi 16:00 a 17:00, dle konce vyučování v učebnách. Končit budeme v neděli 8.12.2013 po obědě, to jest cca do 15:00. Sám jsem původně zvažoval termín poněkud pozdější, ale tento víkend je nejméně konfliktní pro ostatní, vedení gymnázia proti němu nemá námitek, takže se přizpůsobím. Nevím, zda má smysl u dvanáctého ročníku opakovat to co vždy, ale třeba se najde někdo, kdo dorazí poprvé:
  • Vstupné je dobrovolné, platím pronájem učeben a v posledních několika letech jsem obstaral i potraviny na snídani - pokud se vám chce na něco z toho přispět, bránit vám ani v nejmenším nebudu.
  • Nezapomeňte přezuvky (bez přezuvek budete chodit bosi, žádné výjimky) a prodlužovací šňůry libovolné konstrukce, těch je vždy o něco méně, než je třeba.
  • Spí se na žíněnkách. Spí se celých jedenáct let na stejných žíněnkách, takže je možné, že letos se jich už škola pro celkovou sešlost stářím zbavila, což zjistíme nejdříve v pátek večer. Doporučuji mít kromě spacáku i rezervní podložku pod sebe sama, pro případ, že žíněnky nebudou.
  • Kvůli původním dvojitým oknům se budovou prohání průvan a teploty i přes automatickou kotelnu nemusí být optimální. Oblečte se tak, jako byste chtěli trávit víkend v prostorách z dob, kdy první republika byla ještě mladá.
K přihlašování můžete použít facebookovou událost "JHCon 2013" nebo mail logout128 zavináč gmail tečka com a předmět "JHCon 2013" (bez uvozovek s mezerou). Počet přihlášených napoví, kolik jídla vzít k sobotní snídani.

PS:  Když už jsme tak u těch tradic, Factor6 má opět nachystána nějaká compa.

Žádné komentáře: