2. 11. 2012

JHCon 2012

I letos spectristi oslaví vánoce v Jindřichově Hradci. Nebudu je k tomu samozřejmě nijak nutit, ale jako v předchozích letech i letos (už pojedenácté) je tu JHCon, jako největší česko-slovenská spectristická akce.
Gymnázium Vítězslava Nováka nám letos dvě učebny v přízemí pronajalo na víkend 14.-16.12.2012. Akci můžeme zahájit v pátek po vyučování, které obvykle končí kolem čtvrté hodiny. Pokud by náhodou letos snad končilo později, je v Jindřichově Hradci dostatek restaurací, v nichž můžete mezičas zaplnit. Konec akce bude tradičně po nedělním obědě.

I letos zůstává vstupné na dobrovolné bázi - platím pronájem učeben a vloni jsem obstaral i sobotní snídani - pokud se vám chce na něco z toho přispět, směle do toho!

Neměnné zůstávají i ostatní neměnné jistoty: S sebou si zabalte zejména přezuvky (bez přezuvek budete chodit bosi, žádné výjimky) a prodlužovací šňůry libovolné konstrukce (bez těch pro změnu budete koukat na vypnutý monitor).
Spí se na žíněnkách, ovšem vzhledem k faktu, že posledních deset let spíme stále na stejných žíněnkách, nelze si být nikdy jist, zda je škola už konečně pro stáří nevyhodila. Zjistíme to nejdříve v pátek večer, takže doporučuji mít kromě spacáku i odolná záda nebo něco pod ně pro případ, že žíněnky nebudou.
Podle toho, co jsem viděl při posledním průjezdu okolo budovy, okna z roku 1924 stále sedí na svém místě a tak se dá čekat již tradiční bytelný průvan.

K přihlašování můžete použít facebookovou událost nebo mail logout128 zavináč gmail tečka com a předmět "JHCon 2012" (bez uvozovek s mezerou). Počet přihlášených napoví, kolik jídla vzít k sobotní snídani.

PS: I letos má pro vás Factor6 skvělou soutěž. Tentokrát je to 1k intro compo, tak se hleďte zúčastnit!

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

dohollé.