18. 11. 2010

JHCon 2010

Do začátku JHConu už zbývají prakticky jen tři týdny a proto se sluší uvést o něm nějaké info, zejména pro ty, kteří nečtou konferenci na Pandoře nebo nepoužívají Facebook.

JHCon 2010 se bude konat ve dnech 10. - 12.12.2010 v prostorách jindřichohradeckého Gymnázia Vítězslava Nováka. Organizace bude tradiční - jedna třída na spaní, druhá třída partyplace. Na spaní budou půjčené žíněnky, přesto doporučuju pro všechny případy ke spacáku i karimatku.
Vloni jsem platil za místnosti nájemné, takže už bylo (alespoň pro mě) v noci i dostatečně vytopeno. Letos by to mělo být úplně stejně. Vstupné pro vás je dobrovolné, náklady na akci pro mě jsou 1200Kč nájmu, pokud se mi to vrátí - budu rád, pokud ne - přežiju to. K nědělnímu obědu můžu opět dohodnout buřty na pivě v restauraci Na Střelnici, tak jako vloni a předloni.
S sebou si nezapomeňte - jako vždy - vzít zejména dobrou náladu, dostatek prodlužovaček a přezuvky.

A aby se něco dělo, Factor6 vyhlásil i na letošek soutěž. I MB Maniax se pravděpodobně zúčastní, takže se nenechte zahanbit a přidejte se i vy!

Pokud se vám chce, můžete se mi přihlásit k účasti na mailové adrese logout128 zavináč gmail tečka com. Do předmětu, prosím, dejte JHCon2010 (bez mezery), filtr mi vás zařadí do správné škatule.

Žádné komentáře: