26. 8. 2008

Neautorizované prohlášení měsíčního prezidenta TDM

Nebeského maršála kontraadmirála generálpodplukovníka TDM, pyšnícího se od posledního ShuConu i titulem Měsíční prezident není třeba nijak sáhodlouze představovat. Tento dobrý a laskavý vůdce všech, kteří bojují prohlásil na adresu divIDE: "...neslozene lezi v supliku uz od prvni verze. Pouzivam ZX Microdrive - umi SAVE :-)" (redakčně zkráceno)

Berme si z těchto slov ponaučení!

9 komentářů:

sweet128 řekl(a)...

kazde divIDE tez umi SAVE a to dokonce ve dvou verzich.

hood řekl(a)...

jo, ale musis pouzivat MDOS3, a MDOS3 je pro me na celem Divide jediny pozitivum.

hood řekl(a)...

a navic, MDOS3 je vylepsena D80ka (nic proti MDOS3), ale Divide by se melo chytnout za nos a rict: "dobre sejvovat umim, ale jen ve formatu pro D80"!!!!!

sweet128 řekl(a)...

A co residos a +divide system?

Shrek řekl(a)...

Sweet: to snad na neupravenem DivIDE bezi?

Z řekl(a)...

divide umi save, co by neumelo. a co se tyce lezeni v supliku, mam pocit, ze to bude spis smutny osud logoutova mb-02 :>. kdo by take porad tu kysnu a zmet dratu udrzoval na plose stolu, v zkontaktovanem stavu, ze :).

X řekl(a)...

Jinak MB-02 je typicka prizrakova device. Schema od ni jsme dlouha leta nevideli, na conech, pokud se nahodou objevila, byla vzdy v jakemsi polorozebranem stavu ala "ted-uz-mi-to-minutu-fungovalo-s- tvojim-spectrem", a nekteri jeji majitele budili dojem sekty, protoze nedostatek informaci vyvazovali pilne neochvejnou virou a nekolika dogmaty, z nichz to o save je jeste to nejmirnejsi. Ale zas na druhou stranu, kdyz si predstavim, kolik lidi tato cerna krabice zachranila pred zcestim SkyLine nebo AmWay, nemohu ji uprit jista pozitiva. :P

Logout řekl(a)...

Moje MB02+ funguje, muzu ji kdykoliv predvest. To ze nemam cas na to u Speccy sedet je ovsem vec jina.

b řekl(a)...

z: Co mas proti AmWay ???