20. 11. 2007

Tak zase za rok

JHCon se po třech dnech konání přesunul do stavu Off, kde bude až do prosince 2007. Jaký byl ?
Nebudu zbytečně zastírat, že alespoň z mého hlediska byl super. Podruhé se ho zúčastnil Flyyn, poprvé pak Factor6 a kontraadmirál generálpodplukovník TDM. Poslední dva jmenovaní na JHConu představili nový GenVoz02 s odlehčenou cívkou, díky které se podařilo Patyzoní útoky omezit na minimum. Takové štěstí neměl Noby s Pokem, kteří do Jindřichova Hradce mířili v Nobyho Škodě 128+2 (nesprávně též označované 130L). Dle vlastních slov byli za Pelhřimovem uneseni a vysazeni až u Tábora, což způsobilo nemilé zdržení v příjezdu. Patyzoni navíc zřejmě zavzdušnili jejich niklkobaltovou spojku, takže po conu museli téměř 48 minut auto zprovozňovat.
Na JHConu se jedla kvalitní jídla v kvalitních restauracích, pila se kvalitní Plzeň. Na party place se vedly fundované hovory na exkluzivní témata a pila horká čokoláda. V neděli byly tradiční buřty na pivě. Zdá se, že Spectristi začínají propadat Geocachingu.
Demfiru během JHConu přibyl screensaver, Logoutovu MBčku naopak nepřibyla schopnost používat CF karty. Psion už teď přehrává Speccy muziku ve formátu vtx (na 5mx zatím špatně), Windows jsou pořád stejný kus šmejdu.
Na JHConu byly k vidění čtyři Speccy stroje, na které připadly minimálně čtyři PC notebooky, eskadra Psionů, dva Macy a jedno Avigo. Celkem se ho zúčastnilo 11 lidí (Noby, Poke, diZZy, Tritol, Sweet Factory, Tau, Flyyn, Factor6, TDM, Dex, Logout), které srdečně zdravím. Kdo nepřijel, je hajzl.
Takový byl ve velmi komprimované krychli letošní JHCon. Doufám, že se líbíl. Fotogalerie fotek pořízených mojí maličkostí je TADY.

Žádné komentáře: